آموزش شرط بندی فوتبال

آموزش شرط‌بندی فوتبال

فوتبال یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین ورزش‌ها برای شرط‌بندی است. قبل از اینکه فرایند شرط‌بندی را شروع کنید، نیاز است با آموزش شرط‌بندی فوتبال آشنا شوید. شرط‌بندی فوتبال دارای روش‌های گوناگونی است و هر کدام قوانین و مراحل مخصوص به خود را دارند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با این روش‌ها آشنا کنیم؛ پس تا انتهای مطلب دنبال‌کننده ما باشید.

آموزش شرط‌بندی فوتبال تکی

از شرط‌بندی فوتبال تکی به‌عنوان پیش‌پاافتاده‌ترین روش‌ها یاد می‌شود. در این روش 300 احتمال پیش روی شما وجود دارد و شما می‌توانید از بین آن‌ها یک مورد را انتخاب کرده و شرط خود را بر روی تک بازی انجام دهید. این روش یک روش کاملاً استاندارد بوده اما با این وجود معایبی نیز در آن به چشم می‌خورد. به‌عنوان‌مثال نمی‌توان به‌صورت هم‌زمان بر روی چند بازی شرط‌بندی انجام داد. ازاین‌رو نیاز است به‌صورت مجزا نسبت به این کار اقدام کنید. افرادی که در شرط‌بندی فوتبال حرفه‌ای شده‌اند، بعد از تجزیه‌وتحلیل فراوان به این نتیجه دست پیدا کرده‌اند که دنبال‌کردن این روش به‌هیچ‌عنوان صرفه اقتصادی نداشته و ترجیح می‌دهند از روش‌های دیگر بهره ببرند.

یک مورد دیگر که در اکثر سایت‌های شرط‌بندی وجود دارد این است که بر روی جزئیات مسابقه تنها می‌توان به‌صورت تکی شرط‌بندی کرد. یعنی هیچ راه‌حل دیگری وجود نداشته و همان تک راه‌حل را باید دنبال کنید.

آموزش شرط‌بندی فوتبال میکس

از شرط‌بندی فوتبال میکس به‌عنوان بهترین روش یاد می‌شود و افراد با استفاده از آن می‌توانند تجربه‌های متفاوت و فوق‌العاده‌ای را برای خود رقم بزنند. در واقع هدف از طراحی روش میکس این بوده که بتواند معایب و نقاط ضعف روش تکی را پوشش دهد. شما با کمک این روش می‌توانید حداکثر 8  شرط را بر روی یک شرط جداگانه اعمال کنید. البته در این روش نیز نکات گوناگونی وجود دارند که باید توجه خود را به آن‌ها معطوف کنید.

اولین نکته این است که اگر هر کدام از بازی‌ها را از دست بدهید، در آن صورت تمام شرط از دست شما در خواهد رفت. نکته دیگر در ارتباط با ضریب است. یعنی ضریب شما در روش شرط‌بندی میکس، میانگینی از ضریب‌های بازی انتخابی خواهد بود. در این صورت شاهد ضرایب بالایی خواهید بود. اگر بازی‌های درستی را انتخاب کنید و دقت را نیز چاشنی کار خود کنید، می‌توانید به سود خوبی دست پیدا کنید.

آموزش‌های تخصصی شرط‌بندی فوتبال

یک سری از آموزش‌های تخصصی وجود دارند که در صورت رعایت کردن آن‌ها می‌توانید درصد موفقیت خودتان را تا 80 درصد افزایش دهید. پس اگر می‌خواهید در این عرصه به درآمد خوبی دست پیدا کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از آموزش شرط‌بندی فوتبال به‌صورت تخصصی غافل نشوید. همراه ما باشید.

از آپشن شرط‌بندی Full Time بیشتر استفاده کنید

آپشن فول تایم را می‌توانیم ابتدایی‌ترین شکل پیش‌بینی در نظر بگیریم. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید این آپشن تنها به سه گزینه برد، باخت و مساوی محدود می‌شود. شما با کمک آپشن باید این را در نظر داشته باشید که کدام تیم بیشترین شانس برد را به خود اختصاص می‌دهد؟ در واقع این آپشن می‌تواند ساختار پیش‌بینی را برای شما ساده‌تر کند و از این طریق شما انتخاب ایمن و مطمئن‌تری را داشته باشید. از مدل‌های شایع این نوع شرط‌بندی می‌توانیم به هندیکپ اشاره کنیم. هرچند سودهایی که با کمک این روش می‌توانید به دست بیاورید چندان بالا نیست، اما با این وجود درصد برد شما بسیار بالاتر از هر زمان دیگری است.

شانس را به یک احتمال ناب تبدیل کنید

شما باید از ضرایب استفاده کنید تا بتوانید بهترین پیش‌بینی‌ها را رقم بزنید. برای اینکه از مجموعه ضرایب اعلام شده بتوانید احتمال را به دست بیاورید، در ابتدا نیاز است تا ضرایب را بردارید و از این طریق احتمالات به‌صورت درصدی به شما نمایش داده خواهند شد. فرض کنید ضریب شانس تیم رئال مادرید 4 به 6 است. این بدان معنا است که احتمال برد رئال مادرید 60 درصد یا 0.6 است.

اگر شانس به‌صورت اعشاری به شما ارائه شد، در آن صورت کافی است 1 را به کل اعداد تقسیم کنید. جواب نهایی نیز باید ضربدر 100 شود. ضریب 2.26 را در نظر بگیرید. در ابتدا باید 1 را بر 2.26 تقسیم کنید. سپس جوابی که به دست می‌آید را در 100 ضرب کنید. شانس برد تیم مربوطه 44 درصد خواهد بود. تنها نکته‌ای که در این مورد از آموزش شرط‌بندی فوتبال باید در نظر بگیرید این بوده که قبل از هر کاری احتمالات موجود را محاسبه کرده و سپس تصمیم خود را نهایی کنید.

شرط‌ها را محدود کنید

برای اینکه شانس برد خودتان را افزایش دهید و پیش‌بینی را امن کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که انتخاب‌های خودتان را به یکی از بازیکن‌ها، تیم‌ها یا نتیجه محدود کنید. با این کار می‌توانید محاسبه احتمالات را نیز بسیار ساده کنید. هرچقدر متغیرهای معرفی شده توسط شما بیشتر باشد، به همان اندازه نیز احتمال برد شما کاهش پیدا خواهد کرد.

بر روی تیم‌های مورد علاقه شرط نبندید

هیچ اشکالی ندارد اگر شرط‌بندی شما بر روی تیم موردعلاقه‌تان نباشد. متأسفانه بسیاری از افراد به علت تعصباتی که دارند، تنها بر روی برد تیم خود شرط می‌بندند و در انتها با شکست تیم خود مواجه می‌شوند. شما باید از هرگونه تصمیم احساسی به‌دور باشید و تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید تصمیمات منطقی بگیرید.

آموزش‌های عمومی

در آموزش شرط‌بندی فوتبال به بخش عمومی می‌رسیم. دررابطه‌با این موضوع نیز نکات مختلفی وجود دارند که به شما کمک خواهند کرد. از جمله این نکات می‌توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • اطلاعات خود را به‌صورت دائم به‌روز کنید و خبرهای دنیای فوتبال جا نمانید.
  • به عوامل تأثیرگذاری که در مسابقه وجود دارند، توجه کنید.
  • پیام‌ها و اخبار عمومی مسابقات را دنبال کنید.
  • قوانین هر کدام از سایت‌های شرط‌بندی را مطالعه کنید.
  • آموزش‌های لازم را در پنل‌های شرط‌بندی مشاهده کنید.

سخن آخر درباره آموزش شرط‌بندی فوتبال

در این مطلب سعی کردیم به ارائه آموزش شرط‌بندی فوتبال بپردازیم. شرط‌بندی فوتبال دارای دو روش تکی و میکس است که روش دوم طرف‌داران بیشتری دارد؛ چرا که می‌تواند سوددهی بیشتری داشته باشد. همچنین یک سری از آموزش‌های تخصصی و عمومی وجود دارند که افراد با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توانند به موفقیت دست پیدا کنند. در این مطلب مهم‌ترین این نکات را به شما معرفی کردیم.

سوالات خودرا از ما بپرسید

ارسال درخواست