استراتژی شرط‌بندی فوتبال

بررسی استراتژی شرط‌بندی فوتبال

افرادی که خواستار شرط‌بندی بر روی بازی‌های مختلف فوتبال هستند، به دنبال یک سری از استراتژی‌ها هستند تا از این طریق بتوانند به درآمد بیشتری دست پیدا کنند. استراتژی شرط‌بندی فوتبال شامل موارد مختلفی می‌شود که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به نحوی بر روی پیش‌بینی‌های شما تأثیرگذار باشند. اگر به دنبال این استراتژی‌ها هستید، این مطلب را دنبال کنید.

بهترین استراتژی شرط‌بندی فوتبال چیست؟

یکی از سؤالاتی که اکثر کاربران سایت‌های شرط‌بندی می‌پرسند این بوده که بهترین استراتژی شرط‌بندی فوتبال کدام است؟ برخی از افراد بر این باور هستند که استفاده از یک فرمول می‌تواند برای همیشه جوابگو باشد؛ درحالی‌که چنین نیست و در موقعیت‌های مختلف باید از فرمول‌های گوناگون بهره ببرید. انتخاب هر کدام از استراتژی‌های موجود بستگی به این دارد که شرایط حال حاضر شما به چه شکل است و تیم‌ها در وضعیتی قرار دارند؛ به همین علت ضروری است در ابتدا با انواع استراتژی‌ها آشنا شوید و کاربرد هر کدام از آن‌ها را بدانید. در این شرایط می‌توانید بهترین تصمیم‌های ممکن را اخذ کرده و از شرط‌بندی خود نهایت لذت را ببرید.

آشنا شدن با هر کدام از استراتژی‌ها به شما کمک خواهد کرد تا تبدیل به یک فرد حرفه‌ای شوید و از این طریق بیشترین سودها و بهترین نتایج را به دست بیاورید. البته لازم به ذکر است تنها استراتژی‌ها نمی‌توانند به کمک شما بیایند، بلکه شما باید قدرت تحلیل را نیز در خود افزایش دهید. از این طریق می‌توانید نسبت به تیم‌ها شناخت پیدا کنید و اطلاعات فوتبالی خود را تا درصد بسیار زیادی افزایش دهید.

آشنایی با استراتژی برد در شرط‌بندی فوتبال

حالا که شناخت کلی درباره این موضوع پیدا کردید، قصد داریم به معرفی استراتژی‌های برتر بپردازیم. در یک نگاه کلی این استراتژی‌ها شامل گزینه‌های زیر می‌شوند:

  • فرمول 777

برای اینکه بتوانید با فرمول 777 آشنا شوید، باید به‌اندازه کافی اطلاعات درباره شرط‌بندی میکس داشته باشید. زمانی که شما از این فرمول استفاده می‌کنید، حتی اگر در بدترین شرایط نیز باشید، ضرر نخواهید کرد. اگر به موفقیت نیز دست پیدا کنید، سود بسیار بالایی عایدتان خواهد شد؛ به همین علت از این فرمول به‌عنوان پرسودترین استراتژی یاد می‌شود.

  • روش مارتینگل

یکی از روش‌های تصاعدی شرط‌بندی روش مارتینگل است. روند این شرط‌بندی نیز به نحوی بوده که شما هیچ‌گونه ضرر را تجربه نخواهید کرد. ازاین‌روش هم در فوتبال و هم در ورزش‌های دیگر بهره برده می‌شود.

استراتژی شرط‌بندی فوتبال به‌صورت زنده

یکی از مواردی که همواره به کاربران پیشنهاد می‌شود، شرط‌بندی زنده است. خیلی از افراد این روش را راهی برای رسیدن به موفقیت و درآمدهای بالا می‌دانند و می‌توانیم این سخن را درست بدانیم؛ به همین علت به‌جای اینکه پیش از بازی شرط‌بندی‌های خود را انجام دهید، آن‌ها را به‌صورت زنده به انجام برسانید. زمانی که شرط‌بندی به‌صورت زنده است، شما می‌توانید همگام با پخش بازی تیم و شرایط حاکم را بررسی کنید و از این طریق تصمیم‌های بسیار درست و بهتری را بگیرید.

نکات دیگری نیز وجود دارند که باید درباره این موضوع بدانیم. ضرایب در شرط‌بندی‌هایی که پیش از بازی انجام می‌شوند، به‌صورت ثابت هستند و از قبل مشخص شده‌اند. این در حالی است که در بازی‌های زنده ضرایب مدام تغییر پیدا می‌کنند؛ به همین علت اگر دقت و زمان‌بندی را چاشنی کار خود کنید، می‌توانید بر روی بیشترین ضرایب شرط‌بندی کرده و از این طریق به سود بالایی دست پیدا کنید.

استراتژی 777 شرط‌بندی فوتبال

همان‌طور که اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین ترفندهای روش میکس، استراتژی 777 است. برای اینکه بتوانید با کمک این روش شرط‌بندی خود را انجام دهید، در ابتدا نیاز است یک واحد را برای خودتان در نظر بگیرید. واحدی که در نظر می‌گیرید، به میزان درآمد یا حساب بانکی شما وابسته است. پیش از هر چیزی اجازه دهید مفهوم 777 را به شما بگوییم. استراتژی 777 بدین معنا است که شما 7 بازی، 7 واحد و 7 میکس حال را کنار بگذارید. در روش 777 شما باید بر روی باخت یا برد 7 بازی شرط‌بندی خود را انجام دهید. ازاین‌رو نیاز است 7 بازی را انتخاب کنید. ضریب‌های بازی نیز به ترتیب شامل 2، 3، 1.7، 2.5، 1.5، 4 و 3 می‌شوند. سپس باید هفت بازی را به هفت میکس که تشکیل شده از 3 بازی مختلف هستند، تقسیم کنید. سپس بر روی هر واحد به‌صورت جداگانه سرمایه‌گذاری کنید. میکس‌ها به شکل زیر خواهند بود:

بازی ۱ + بازی ۲ + بازی ۳ = میکس اول
بازی ۴ + بازی ۵ + بازی ۶ = میکس دوم
بازی ۷ + بازی ۱ + بازی ۲ = میکس سوم
بازی ۳ + بازی ۴ + بازی ۵ = میکس چهارم
بازی ۶ + بازی ۷ + بازی ۱ = میکس پنجم
بازی ۲ + بازی ۳ + بازی ۴ = میکس ششم
بازی ۷ + بازی ۴ + بازی ۳ = میکس هفتم

باید تمام تلاش خودتان را به کار بگیرید تا هیچ‌کدام از میکس‌ها تکراری نباشند. فرض کنید در بازی اول و بازی هفتم و بازی سوم بازنده هستید. ازاین‌رو تمامی شرط‌بندی‌هایی که بازی 7، 1 و 3 در آن‌ها دخیلی هستند، از دست خواهند رفت.

بازی ۲ + بازی ۳ + بازی ۴ = میکس ششم ضریب ۷.۳
بازی ۴ + بازی ۵ + بازی ۶ = میکس دوم ضریب ۱۰

ازاین‌رو می‌توانیم نتیجه بگیریم واحد شما 17.3 برابر خواهد شد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید یک سود فوق‌العاده به دست آورده‌اید. این استراتژی شرط‌بندی فوتبال در بین بهترین گزینه‌ها جای می‌گیرد و می‌تواند سود فوق‌العاده‌ای را برایتان به همراه داشته باشد. همچنین به‌عنوان یک پیشنهاد باید به شما بگوییم در این روش تنها بر روی برد و باخت تیم‌ها شرط‌بندی کنید و از نتایج مساوی استفاده نکنید.

سخن آخر درباره استراتژی شرط‌بندی فوتبال

در این مطلب سعی کردیم به ارائه اطلاعاتی درباره استراتژی شرط‌بندی فوتبال بپردازیم. استراتژی‌های متنوعی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها مزایا و امتیازات مخصوص به خود را دارند. شما به‌عنوان یک کاربر باید با این استراتژی‌ها آشنایی پیدا کنید و به بیشترین سود دست پیدا کنید. در این مطلب به ارائه استراتژی‌ها و ترفندهایی پرداختیم که می‌توانند برای شما سود بسیار زیادی را به همراه داشته باشند؛ پس از نکات ذکر شده به‌هیچ‌عنوان غافل نشوید.

سوالات خودرا از ما بپرسید

ارسال درخواست